Prekės

Lipnūs etikečių ruošiniai

 • Naudojame patikimas, pasaulyje pripažintų gamintojų sertifikuotas žaliavas. Tiekiame nuo populiariausio ir ekonomiškiausio matinio popierius iki įvairių plėvelių, metalizuotų, skaidrių ar skaitmeninei spaudai skirtų žaliavų. Galime pasiūlyti ir rekomenduoti įvairius klijus – standartinius, pastiprintus, šaldytuvinius, nuimamus ar laboratorinius.
 • Turime platų formatų pasirinkimą. Esant poreikiui, galime pagaminti milimetro dalių tikslumu, unikalų (su įkirtimais, perforacija ar nestandartinės formos), pagal kliento poreikius pritaikytą, ruošinį ar ištisinę juostą.

 

Dažančiosios juostelės

  Priklausomai nuo etiketės žaliavos, jos eksploatacinės aplinkos bei spausdintuvo tipo parenkamas optimaliausias dažjuostės tipas bei suvyniojimas:

 • WAX dažjuostė, kurių pagrindinė sudedamoji yra vaškas. Ši dažjuostė yra ekonomiškiausias pasirinkimas, kai etiketės eksploatacinis laikas yra sąlyginai trumpas ir naudojimo aplinka nėra intensyviai veikiama. Rekomenduojame rinktis spausdinant ant įvairių popierių.
 • WAX/RESIN dažjuostė susideda iš vaško ir dervos mišinio. Naudojant šią dažjuotę reikalinga šiek tiek didesnė spausdinimo temperatūra ir ji yra brangesnė nei WAX tipo dažjuotė, tačiau ši dažjuostė pasižymi didesniu atsparumu trinčiai bei cheminiam poveikiui. Puikiai tinka spausdinant ant popieriaus bei plėvelių.

Etikečių spausdintuvai

 • Prekiaujame įvairių tipų etikečių spausdintuvais. Priklausomai nuo spausdinimo apimties siūlome nuo buitinio ar vidutinio naudojimo iki pramoninio spausdintuvo.
 • Prekiaujame spausdintuvų priedais ir detalėmis: išoriniais etikečių rulono laikikliais, išoriniais etikečių suvyniotuvais, spausdintuvų valymo priemonėmis, spausdintuvų galvutėmis ir velenėliais.

 

Pakavimo medžiagos

 • Pakavimo (stretch) plėvelė. Dažniausiai naudojama gabenamų krovinių sutvirtinimui bei apsaugai. Siūlome rankinę arba automatinei įrangai skirtą plėvelę. Standartiškai būna skaidri, permatoma arba juoda nepermatoma.
 • Lipni juosta. Prekiaujame įvairių pločių ir lipnumo juostomis.

Spalvotos lipnios etiketės

 • Vienspalvių etikečių spauda šiluminio perkėlimo būdu. Greitas ir ekonomiškas sprendimas, kai reikalingas nedidelis kiekis etikečių. Šio spausdinimo tipo privalumas, kad nereikia mokėti už spaudos formas.
 • Spalvotų etikečių spausdinimas skaitmeniniu būdu. Greitas ir ekonomiškas sprendimas, kai reikalingas nedidelis kiekis etikečių. Šio spausdinimo tipo privalumas, kad nereikia mokėti už spaudos formas.