Dažančiosios juostelės


dazajuostes

    Priklausomai nuo etiketės žaliavos, jos eksploatacinės aplinkos bei spausdintuvo tipo parenkamas optimaliausias dažjuostės tipas bei suvyniojimas:
  • WAX dažjuostė, kurių pagrindinė sudedamoji yra vaškas. Ši dažjuostė yra ekonomiškiausias pasirinkimas, kai etiketės eksploatacinis laikas yra sąlyginai trumpas ir naudojimo aplinka nėra intensyviai veikiama. Rekomenduojame rinktis spausdinant ant įvairių popierių.
  • WAX/RESIN dažjuostė susideda iš vaško ir dervos mišinio. Naudojant šią dažjuotę reikalinga šiek tiek didesnė spausdinimo temperatūra ir ji yra brangesnė nei WAX tipo dažjuotė, tačiau ši dažjuostė pasižymi didesniu atsparumu trinčiai bei cheminiam poveikiui. Puikiai tinka spausdinant ant popieriaus bei plėvelių.RESIN dažjuotė – pagrindinė sudedamoji dalis yra derva. Naudojant šią dažjuostę bus reikalingas didesnis energijos kiekis, tačiau atspaudas pasižymi puikiu atsparumu trinčiai bei cheminiam poveikiui. Šio tipo dažjuostės yra pačios kokybiškiausios ir brangiausios.
  • Mokėkite už tai ką naudojate pagal faktą - savo asortimente turime įvairių pločių ir suvyniojimų dažjuosčių, todėl galime Klientui pasiūlyti minimalias atraižas.
  • Unikalus suvyniojimas - esant dideliems kiekiams galime pasiūlyti vynioti vienodo ilgio dažjuotes ir etikečių rulonus. Tokiu būdu gamybos linija bus stabdoma mažiau kartų, nes vieno sustabdymo metu bus pakeistas etikečių ir dažjuostės rulonas.Susisiekite

11 + 7 =